gallery/logo
gallery/coollogo_com-57701247
gallery/logo

Yhteystiedot

Spartak Kajaani RY:n toimipiste sijaitsee osoitteessa Varastokatu 7, 87150 Kajaani. (Paikallissähkön lähellä)

Meidät löydät myös Facebookista osoitteesta https://www.facebook.com/spartakkajaani/?fref=ts

 

Hankevastaava/vankilatyö/puheenjohtaja: Mikko Leskinen mikko.spartak@gmail.com 044-9811125

Sihteeri/erityisnuorisotyö Anne Mari Leinonen annem.spartak@gmail.com 045-6485150

Sihteeri/taloushallinto Tiia Leskinen tiia.spartak@gmail.com

Kätön iltapäiväkerho/varhaiskasvatus: Marketta Korhonen marketta.k.spartak@gmail.com 0503243822

Kätön iltapäiväkerho/varhaiskasvatus/Spartak sports Jura Leskinen jura.spartak@gmail.com

Lohtajan iltapäiväkerho/varhaiskasvatus Tuomo Sirviö tuomo.spartak@gmail.com 050-4301230

Lohtajan iltapäiväkerho/varhaiskasvatus Teija Simola ip.lohtaja@gmail.com 050-4301230

Jukka Kortelainen  jukka.spartak@gmail.com

 

Liikennepuisto 040-4457107

Iltapäiväkerho Kättö ip.katonlahti@gmail.com  0503243822 

Iltapäiväkerho Lohtaja ip.lohtaja@gmail.com  050-4301230

 

Posti- ja laskutusosoite:

Spartak Kajaani RY

Kontiomäentie 60B

88530 Paakki

 

Spartak kajaani Ry  osoite:

Varastokatu 7 

87150 Kajaani

Nimi  
Sähköposti  
Viesti  

Vieraskirja

voit myös lähettää meille kysymyksiä

 

gallery/photofunia-1494513059
gallery/photofunia-1494512066